Global searching is not enabled.
Skip to main content

Blog entry by Özgür Kurtuluş

Restoran ve Kafeler için İnternetin 3 Faydası

Restoran ve Kafeler için İnternetin 3 Faydası

İnternet yeni müşteriler ulaşmak ve cironuzu artırmak için günümüzün en etkili pazarlama aracıdır. Bu sitede Google ve Sosyal Medya’da işiniz için kullanabileceğiniz ipuçları paylaşıyoruz. İşte ilk ipucu: Gözünüzde büyütmeyin. İnternet herkesin kolaylıkla öğrenebileceği bir pazarlama aracıdır. Eğer bir akıllı telefonunuz ve internet bağlantınız varsa hemen başlayabilirsiniz. 

Restoran ve Kafeler için İnternetin 3 Temel Faydası

1. Görünürlük 

İnsanlar artık tabelalara ve broşürlere değil, akıllı telefonlarına bakıyor. Sadece dükkanınızın önünden geçenlerin değil, yaşadığınız bölgedeki tüm insanların tercih ettiği bir işletme olmak istiyorsanız, onlara internetten ulaşabilirsiniz. İnternet görünürlüğünüzü artırır. . 


2. Kulaktan Kulağa Pazarlama

Müşterileriniz internette işletmeniz ile ilgili iyi bir yorum bırakırsa, birçok internet kullanıcısı bunu görür. İşletmenizin hizmeti ve yemeklerinin internet üzerinden kulaktan kulağa yayılması tanınırlığınızı ve işlerinizi arttıracaktır. 


3. Uygun Maliyetli Reklam

İnternette reklam vermek, gazete dergi, tV ile karşılaştırıldığında son derece uygun maliyetlidir. 10 TL’ye bile Google’da ya da sosyal medyada reklam verebilirsiniz. Eğer doğru bir reklam kampanyası planlarsanız, küçük bütçelerle bile yeni müşteriler kazanabilirsiniz. 


  • Share