Global searching is not enabled.
Skip to main content

Blog entry by Özgür Mehmet Kütküt

Roadshow'un Şimdiki Durağı Mersin: Eğitim Tırı 7 Nisan'da Mersin'de!

Roadshow'un Şimdiki Durağı Mersin: Eğitim Tırı 7 Nisan'da Mersin'de!

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) ve Google.org iş birliği ile geçtiğimiz yıl hayata geçen “Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi” kapsamında gerçekleştirilen Roadshow’un yeni durağı Mersin.

7 Nisan’da Mersin Cumhuriyet Meydan’ında konuşlanacak eğitim tırı restoran ve kafe esnaflarını bekliyor.

Bu projeyle Türkiye’deki restoran ve kafelerin dijital dünyada daha görünür ve rekabetçi hale gelmelerini sağlamak, restoran ve kafeleri çevrimiçi araç ve platformları kullanabilecekleri biçimde geliştirmek amaçlanıyor. Bu kapsamda hazırlanan eğitimler esnafakademi.org sitesinde tüm esnafların erişimine açıldı. Eğitimleri tamamlayan restoren ve kafe esnafları ile çalışanları sertifikalarını almaya başladı.

Projenin yüz yüze iletişim ve eğitim faaliyetleri kapamında hazırlanan Eğitim Tırı 7 Nisan’da Mersin Cumhuriyet Meydanı’nda olacak ve esnafımızın katılımı ile kısa bir eğitim gerçekleşecektir. Eğitimde, www.esnafakademi.org portalında bulunan “Dijital Pazarlama, Arama Motoru Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlama ve Yeni Normalde Pazarlama” eğitimleri verilecek, lokantacı esnafına hemen hayata geçirebilecekleri pratik önerileri öğrenecek. 

Proje ekipleri 7-8 Nisan tarihlerinde Mersin’deki esnafı ziyaret ederek projeyi tanıtıp Google işbirliği ile hazırlanan eğitimler ve esnafakademi.org eğitim portalı hakkında bilgi verecekler.

Program:
Tarih: 07/04/2022
Saat:10:00
Yer: Cumhuriyet Meydanı

Eğitim tırının sonraki durağı Mersin. Proje Ekipleri 11-12 Nisan’da Adana’yı ziyaret edecek.


  • Share